Canlı Müzik

Müzik ve eğlence severlere müziğe dair global ölçekte yeni bir müzik deneyimi yaşatma amacı ile yola çıkan istanbulcanlimuzik.com, uygulamalar arasında gezmeden, kullanıcıların aradıkları müzik keyfine hızlı, kaliteli ve canlı bir müzik performansıyla anında ulaşmalarını sağlayan canlı müzik ve eğlence platformu olarak hizmet veriyor.

Alanında yetkin performans sanatçıları tarafından çeşitli tekniklerle birbirinden farklı, her konsepte uygun yüzlerce canlı müzik gösterisini sizlerle buluşturuyoruz! Siz de hemen konseptinizi seçin ve canlı müziğin tadını çıkartın!

İlk kez gelen ziyaretçiler, uçaktan indikten sonra İstanbul havaalanındaki terminalden geçerken kendilerini canlı müzikle eğlenirken bulmalarına şaşırabilirler. Ama olmamalılar. Canlı müzik ve diğer birçok formda müzik, İstanbul her yerinde. Müzisyenler, havaalanı terminalinden marketlere kadar her yerde çalıyor. Açık havada mevsimlik canlı müzik dizilerinde ve dünyaca ünlü festivallerde çalıyorlar . Her gece kulüplerde, kafelerde, barlarda, tavernalarda, spor etkinliklerinde ve konser salonlarında İstanbul müzisyenlerini bulacaksınız – ve 250’den fazla canlı müzik mekanı ile nereden başlayacağınızı bilmek korkutucu olabilir.

Müzik Komitesi canlı performans sergilemek isteyen kişilerin paylaşacağı maksimum 4 dakikalık video performanslarını değerlendiriyor ve olumlu görüş bildirdikleri durumda ilgili sanatçıya istanbulcanlimuzik.com uygulamasında canlı yayın yapabileceği linki paylaşıyor.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir